BEET Language Centre Dil Okulu Bournemouth

BEET Language Centre dil okulu 1979 yılında Bournemouth şehrinde kurulmuştur. Her öğrencinin İngilizce dil eğitimini en iyi bir şekilde öğrenebilmesi adına içinde bulundukları atmosfer tam olarak dostluk, sıcak ve aile ortamı ile teşvik edilir.

İyi bir dil eğitimi almak üzere BEET Language Centre’a her yıl 40 tan fazla milletten öğrenci gelmektedir. 17 yaş ve üzerinde olan öğrenciler yetişkin programlarına katılabilmektedirler. İngilizce dil eğitimi alan öğrenciler ders seçimlerinde 3 alternatifleri mevcuttur, bunlar haftada 20,24 veya 28 ders olarak belirlenmiştir.

BEET Language Centre’ın sosyal programı oldukça geniş kapsamlı olmakla beraber öğrencileri tatmin edecek şekilde programlanmıştır. Akşamları gerçekleştirilen faaliyetler arasında açık konferans, film, müzik ve tiyatro yer alır. Ders programları en az iki akşam olmak üzere söyleşi türünde İngiliz tarihi ve kurumları, edebiyat, şiir, pop ve yöresel şarkılarla derlenmektedir. Cumartesi günleri fırsat olduğunda çevreyi ve kenti bilgilendirmek amaçlı gezi düzenlemektedir. Öğrenciler şarkı söyleme programında favori şarkılarını seçerek kendi ülkelerinin müzikal ezgilerini katarak aktiviteye katkıda bulunabiliyorlar.

Bournemouth halkı spora önem verdiği için İngilizce dil eğitimi alan öğrencileri bu konuda geri bırakılmıyorlar; bot, su kayağı, rüzgar sörfü, yamaç paraşütü, balıkçılık, yüzme, yelken ve dalış gibi bir birinden bir çok farklı faaliyetleri mevcuttur.

Spor merkezlerinin şehre çok uzak olmayışı öğrenciler için büyük avantajdır. Alternatif olarak Littledown Merkezi BEET’ te İngilizce dil eğitimi alan öğrenciler için indirim uygulamaktadır. Burada yapılabilecek aktiviteler şunlardır: Tenis, aerobik, zumba, yoga, futbol, squash, yüzme, tramplen, judo ve karate.

BEET’te İngilizce dil eğitimi alan öğrenciler okul gezilerine katılabilirler: Londra, Bath, Oxford, Stratford-upon-Avon, Salisbury ve Stonehenge başlıca ziyaret edilen şehirlerdir. Bunun yanısıra New Forest, pitoresk Jurassic Coast (Bournemouth batısında UNESCO Dünya Mirası) olarak bilinir ve ziyaretler gerçekleştirilir.

BEET Language Centre Dil Okulu Eğitim Programları

 • Genel İngilizce Kursları
 • Yoğun İngilizce Kursları
 • Süper Yoğun İngilizce Kursları
 • İş İngilizcesi Programları
 • Akademik Yıl Programları
 • Sınava Hazırlık Programları
 • Bire-bir İngilizce Kursları
 • Teacher Training Programlar
 • +40 Yaş İngilizce Programları

Genel İngilizce

Haftada 20 derslik (15 saat) ana programı takip edebilirsiniz, ancak daha fazla çalışmak istediğinizi düşünüyorsanız, programınızı Yoğun veya Süper Yoğun olarak güncelleyebilirsiniz. Haftada 4 veya 8 ek ders çalışmayı seçebilirsiniz. sınava dayalı. Sizin için en iyi seçeneği tartışmak isterseniz bizimle konuşun.

İş İngilizcesi

Bu program, modern iş İngilizcesi materyallerini kullanan yoğun bir programdır. İş görüşmeleri yapmayı, toplantılara katılmayı ve sunum yapmayı öğrenin. İşlenen konular müşteri hizmetlerinden uluslararası yönetime kadar uzanmaktadır.

Snav Hazırlık Programları

IELTS Preparation

Bu program, sınavda karşınıza neler çıkacağını ve her bir IELTS sınav kağıdıyla nasıl başa çıkacağınızı bilmek için sınav koşullarında bolca yoğun pratik yapmanıza olanak sağlar. Hepsi aynı amaç için çalışan öğretmenler ve öğrencilerle birlikte olursunuz.

Cambridge English: B1 Preliminary (PET), B2 First (FCE), C1 Advanced (CAE) & C2 Proficiency (CPE)

Bu programda sınavın her bölümünde son derece deneyimli öğretmenlerle 45 dakikalık yoğun oturumlara katılabilirsiniz. Hepsi aynı sınavda başarılı olmayı hedefleyen, odaklanmış bir öğrenci grubuyla eğitim alırsınız. Mümkün olan en yüksek notu elde etmek için ihtiyaç duyduğunuz okuma, dinleme, konuşma ve yazma becerilerini öğrenebilirsiniz.

+40 İngilizce Programları

Kırk yaşın üzerindeki öğrenciler için oluşturulan bu programda, materyal ve ders içerikleriniz yetişkinlere yönelik sunulur. Ayrıca İngilizce eğitiminiz dışında da sizin için özel olarak tasarlanmış çeşitli etkinliklere katılarak Bournemouth’da sosyal yaşantınızı sürdürebilirsiniz.

Beet Language Centre Konaklama İmkanları

Aile Yanında Konaklama

 • Tek, çift veya ikiz oda seçenekleri (paylaşılan oda sadece arkadaşlar, ortaklar vb. için geçerlidir)
 • Hafta içi kahvaltı ve akşam yemeği (Hafta sonu öğle yemeği de dahildir.)
 • Okula 20 dakikalık yürüme mesafesinde
 • Kablosuz internet 

Öğrenci Evi Tesisleri

 • Ortak tesisler arasında televizyon ve DVD oynatıcı bulunan oturma odası, mutfak/yemek odası, çamaşır makinesi, duş ve banyo bulunmaktadır.
 • Öğrencilerin hepsi kendi odalarından sorumludur ancak ortak alanlar haftada iki kez temizlenmektedir.
 • Tek, çift veya ikiz oda seçenekleri (Paylaşılan oda konaklaması yalnızca birlikte rezervasyon yapıldığında mümkündür.)
 • Okula ortalama 5 dakika yürüme mesafesi
 • Kablosuz internet
 • Çamaşır makinesi

Beet Language Centre Bournemouth Tanıtım Videosu

Beet Language Centre Bournemouth Adres

Tüm dil okulu fiyatlarını görmek için tıklayın.

Okul hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayın. Telefon: 0216 348 4838     Mail: info@realegitim.com