Bayswater Toronto Dil Okulu

Toronto Kanada’nın başkenti olmamasına rağmen en çok bilinen şehridir. ABD sınırına ve Niagara şelalesine 2 saatlik bir mesafede yer alır.  Toronto’da büyük yer altı alışveriş merkezleri, Toronto hayvanat bahçesi, Toronto Adaları ve CN Tower mutlaka görmeniz gereken yerlerin başında yer alır. Çok gelişmiş bir toplu taşıma sistemine sahip olan Toronto’da rahatlıkla seyahat edebilirsiniz.

Öncesinde Stafford House’a ait olan bu okulu Bayswater bünyesine katmıştır. Bayswater dil okulları, 5 farklı ülkede 10 dil okuluyla dünyanın her yerinden gelen öğrencilere 60 yılı aşkın süredir eğitim vermektedir. Kendini görevine adamış personeli ile dil öğrenimindeki hedefinize ulaşmanızda sizlere yardımcı olacak bilgi ve tecrübeye sahiptir. Deneyimli uzmanlardan alınan ihtiyaca göre kişiselleştirilmiş eğitimin yerini hiçbir şey tutamaz. Kanada’nın kültürünü ve yaşam tarzını sosyal aktivite ve eğlence programları öğrencilerine sunmaktadırlar.

Bayswater Toronto dil okulunda İngilizce eğitim alabileceğiniz birçok program seçeneği mevcuttur. Her öğrenci kendi ihtiyacı ve amacı doğrultusunda en uygun programı seçebilir. Öğretmenler öğrencilerin gelişimini yakından takip ederek onları en doğru şekilde yönlendirir.

Bayswater Toronto Dil Okulu İngilizce Kurs Programları

  • Genel İngilizce
  • Özel dersler
  • İş İngilizcesi
  •  Sınava Hazırlık Kursları (IELTS, TOEFL, Cambridge, TOEIC)
  • Pathway Programları

Bayswater Toronto Dil Okulunun Sunduğu Olanaklar

Bayswater’ın Toronto dil okulunda öğrencilere küçük sınıflar, bir mutfak ve öğrenci salonu, ücretsiz ve yüksek hızda kablolu internet olan bir bilgisayar laboratuvarı, etüt odası gibi hizmetler sunulmaktadır.

Bayswater Toronto Dil Okulu Konaklama Seçenekleri

Bu okulda eğitim alırken konaklama için birden fazla seçeneğiniz olacaktır.

Eğitiminiz boyunca aile yanı konaklama tercih ederek dersleriniz dışında evde geçireceğiniz zamanda da İngilizce pratik yapma şansı elde edersiniz. Bunun yanı sıra Kanada kültürünü daha yakından tanıma fırsatınız olur.

Aile yanı tercih etmeyen öğrenciler için okulların öğrenci rezidansı seçenekleri mevcuttur. Bu rezidanslarda tek kişilik veya 2-3 kişilik odaları tercih edebilirsiniz.

Tanıtım Videosu:

Bayswater Toronto Adres:

Kanada dil okulları fiyat listesini incelemek için tıklayın. Kanada’da dil eğitimi ile ilgili daha detaylı bilgi almak ve başvuru yapmak için 0216 348 4838 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz veya Bilgi İstek Formumuzu doldurabilirsiniz.