Babylon Idiomas Barcelona İspanyolca Dil Okulu İspanyolca öğrenilmesi için en uygun kurumlardan biridir. Geniş ferah bir terası bulunan okulda büyük ortak alanlar mevcuttur. Büyük sınıflar ile bölgesi itibariyle sessiz olan bir muhitte yani Barselona da yer almaktadır. Eixample tarzında bir binada yer alan Babylon İdiomas İspanyolca Dil Okulu birinci katta eğitimin vermektedir.19.yy sonlarına doğru inşa edilmiş olan bu bina mimari yönden büyük değer taşımaktadır. Yüksek ve geniş tavanlara sahip olup Fransız usulü pencereleri ile bilinmektedir. Zeminler mozaik sanatıyla döşenmiştir. Babylon İdiomas İspanyolca Dil Okulu ambiyansı ve samimi oluşu ile bilinmektedir. Eğitmen ve öğrencileri ağırlıklı olarak bu alanda diyalog halindeyken görmek mümkündür. Her zaman tap taze expresso bulunabilmektedir. İnternet erişimi ve kitap gazete okuyabileceğiniz bir ortak oda bulunmaktadır.

Sınıflar modern bir şekilde donatılmıştır, yazın serin kışın ise sıcak olmaktadır. Bahsedilmeye değer ergonomik yapıya sahip sandalyeleri ile Babylon İdiomas İspanyolca Dil Okulu öğrencilerin rahatlığına önem vermektedir.

Babylon İdiomas İspanyolca Dil Okulun müdürleri devamlı yakınınızda bulunmaktadırlar. Bu hususta kendilerinden faydalanabilirsiniz. Sanat ve kültürel eğlencelere önem veren ve birçok alternatifleri bulunan Barselona Akdeniz kesiminde bilinen ve değerli bir şehirdir.

Barselona şehrini 19.yy ın sonlarında mimarlık yönde büyük gelişim göstermiştir. Miro ve Gaudi gibi ünlü sanatçıların çalışmaları şehri olduğundan daha değerli ve görseli şaheser kılmıştır. Bu yönden Avrupa’nın en çok talep görülen şehirlerinden biridir.

 

Akdeniz iklimine hakim olan Barselona kışları ılık yazları ise sıcak geçmektedir. Bu sebeple İspanyolca öğrenmek için tercih edilmektedir 7/24 gece hayatı ile meşhur olan bu şehir Barrio Gotico bölgesinde ki küçük barlarıyla ünlüdür. Tibidabo bölgesinde ki tepede yer alan açık havaya hakim gece kulüpleri kadar bir çok fazla mekan bulunmaktadır.

Barselona güzel ve yoğun talep gören kumsallarıyla meşhurdur. Kuzeyinde yer alan Costa Brava da güneydeki Sitges Beach Resort u her Barselona’ya gelen keşfetmektedir.2 saatten az süren Pyrenean Dağlarına ulaşmak ise çok kolaydır. Yaz aylarında ve kış aylarında dağlarda bir birinden eşsiz etkinlik ve organizasyonlar gerçekleştirilmektedir. Kışları ise kayak mevsimi talep görmektedir.

Babylon İdiomas İspanyolca Dil Okulu Kurs Programları

 • Intensive Course 20
 • Intensive Course 20+5
 • Super-Intensive 30
 • InmersiónEspañolExprés             20 or 30
 • DELE Preparation
 • Mi Profe
 • IndividualClasses
 • Spanish + Salsa Intensivecourse + 5 salsa classes.
 • Spanish + Tango

Babylon İdiomas İspanyolca Dil Okulu Konaklama Seçenekleri

 • Aile yanında konaklama
 • Paylaşımlı dairede konaklama
 • Özel dairede konaklama

Başvuru için Bilgi İstek Formumuzu doldurabilirsiniz. Danışmanlarımız en kısa sürede size dönüş yapacaktır.

Okul hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayın. Telefon: 0212 236 57 93 Mail:info@realegitim.com