NEDEN REAL YURTDIŞI EĞİTİM

NEDEN REAL YURTDIŞI EĞİTİM

Kaliteli Yurtdışı Eğitim Hizmeti

Kaliteli Hizmet Anlayışı

Yurtdışında Geniş Okul Alternatifleri

Geniş Okul Alternatifleri

Yurtdışı Eğitim'de Para İade Garantisi

Para İade Garantisi

Ücretsiz Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Ücretsiz Danışmanlık

Avusturya’da Üniversite okumak Türk öğrencilerine birçok avantaj sunmaktadır. Avrupa’nın eğitim için  talep gören ülkelerinden biri olan Avusturya, ülkemize yaklaşık 3 saat mesafededir. Uluslararası üniversite öğrencileri Avusturya’nın kültürel ve tarihi yapısından oldukça etkilenmektedirler. Ülkede iki dil konuşulduğundan hem Almanca hem İngilizcenizi aynı anda geliştirebilirsiniz.

Avusturya üniversitelerin eğitim kalitesi oldukça yüksek olmasına karşın, okulların maliyetleri düşünüldüğünde diğer ülkelere hatta ülkemize göre daha ekonomik olduğu görülmektedir. Kariyeriniz ve geleceğiniz için okuduğunuz okulun prestijli olması önemlidir.  Özellikle Viyana’daki üniversiteler geniş eğitim programı seçenekleriyle dünyada tanınmış saygın okullardır.

Avusturya’da lisans eğitimi 3 yıl sürmektedir ve okulların YÖK denkliği vardır. Üniversite ya da master eğitimi tamamlamış olan öğrencilere 1 yıl oturum ve çalışma izni verilmesi iş tecrübesi edinmeniz için avantajdır.

Avusturya’da çalıştığımız bazı üniversiteler;

  • Linz Üniversitesi

2017-2018 Avusturya üniversite ücretleri ve program detayları ile ilgili detaylı bilgiyi danışmanlarımızdan alabilirsiniz.

Avusturya'da Üniversite