EN ÇOK TERCİH EDİLEN AVUSTRALYA DİL OKULLARI

EN ÇOK TERCİH EDİLEN AVUSTRALYA DİL OKULLARI

NEDEN REAL YURTDIŞI EĞİTİM

NEDEN REAL YURTDIŞI EĞİTİM

Kaliteli Yurtdışı Eğitim Hizmeti

Kaliteli Hizmet Anlayışı

Yurtdışında Geniş Okul Alternatifleri

Geniş Okul Alternatifleri

Yurtdışı Eğitim'de Para İade Garantisi

Para İade Garantisi

Ücretsiz Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Ücretsiz Danışmanlık

Avusturya yüksek yaşam kalitesi,gelişmiş sanat ve sosyal hayatıyla Almanca öğrenmek isteyen öğrencilerin ilk tercihleri arasındadır.Ulaşım kolay ve düzenlidir. Bir tarafında Alpler, diğer tarafında harika yeşil alanlarıyla büyüleyici bir ülkedir.

Eğitim kalitesiyle dünyanın ön sıralarında yer alan Avusturya,Almanca’nın en kolay ve güzel öğrenileceği yerlerin başında gelmektedir. Avusturya Dil Okulları Almanca Öğrenmek için öğrencilere ideal seçenekler sunmaktadır.

Ülkede Almanca öğrenimi için birçok kurs bulunmaktadır. İsteğinize, finansal durumunuza ve dil düzeyinize göre uygun kurs kombinasyonlarıyla dil sorununu kısa sürede halledebilirsiniz. Kurslar, Almanca’yı genelde 3 seviyede ele almaktadırlar. Bunlar Grundstufe (Başlangıç seviyesi), Mittelstufe (Orta seviye) ve Oberstufe (Üst seviye). Her bir seviye de kendi içerisinde derecelere ayrılmaktadır.

Grundstufe (Başlangıç seviyesi)
Grundstufe A1ve B1 (her biri 1 ay sürer ve toplam 2 aydır)
Kişi kendini tanıtabilir, günlük yaşamında ihtiyaç duyduğu temel konuşmaları öğrenir. Kişi karşısindaki kişi ile temel düzeyde ilişki kurabilir.
Grundstufe A2 ve B2 (her biri 1 ay sürer ve toplam 2 aydır.)Kişi kendi yaşamını sürdürebileceği temel ve sık kullanılan cümle ve ifadeleri öğrenir (Mesela, kendisi ve ailesi hakkında bilgi, alişveriş, bulunduğu yer, iş vs gibi). Basit ihtiyaçlarını ifade etmesini öğrenir.
Mittelstufe (Orta seviye)
Mittelstufe 1A ve 1B (her biri 1 ay sürer ve toplam 2 aydır)
Kişi iş, okul ve diğer zamanlarda ihtiyacı olacak ifade ve kalıpları öğrenir. Bildiği ve kişisel ilgilerini çeken konulardaki yazıları anlamaya başlar. Kendisinin aşina olduğu olayları, fikirleri, durumlarıkısaca anlatabilir.

Mittelstufe 2A ve 2B (her biri 1 ay sürer ve toplam 2 aydır)
Kişi, soyut ve somut konuları içeren yazıların ve kendi ilgi alanındaki tartışmaların ana temasını anlamaya başlar. Ana dili konuşanlarla fazla zorlanmadan ilişki kurabilir. İlgi alanına girmeyen konulardaki yazıları da anlayıp, onların üzerinde yorum yapabilir.

Mittelstufe 3A ve 3B (her biri 1 ay sürer ve toplam 2 aydır)
Kişi, uzun, yorucu yazıları bütünüyle anlayabilir. Kendini, akıcı bir ifade ile anlatabilir. Dili sosyal, akademik ve mesleki ortamlarda esnek ve etkin bir şekilde kullanabilir. Değisik ve karmaşık konularda iyi yapılandırılmış, detaylı yazılar oluşturabilir.
Oberstufe (İleri seviye)
Oberstufe A ve B (her biri 1 ay sürer ve toplam 2 aydır)
Zor olan herşeyi okuyup anlayabilir. Farklı kaynakların konuştuğunu ve yazdığını özetleyebilir, tekrar yapılandırabilir ve bunu sunabilir. Kendini etkin ve tam olarak ifade edebilir.

Avusturya-Dil-Okulları