Haftalık 180 AUD’dan başlayan fiyatlarla İngilizce öğrenin

Taksitle ödeme imkanı!

Sydney, Melbourne, Brisbane

Avustralya İngilizceyi en ekonomik öğrenebileceğiniz ülkelerin başında gelir. Avustralya dil okullarının yıl boyunca Türk öğrencilere promosyonlu fiyatlar sunarlar. Avustralya dil okullarında genel İngilizceden IELTS’e, akademik İngilizceden iş İngilizcesine kadar ihtiyacınız olan bir çok İngilizce eğitimine kayıt olabilirsiniz.

COVID-19 sebebiyle Avustralya sınırlarını uluslararası öğrencilere mart ayında kapatma kararı vermiştir. Virüsün kontrol altına alınmış olması ve yavaş yavaş normalleşme sürecinin başlamasıyla Avustralya dil okulları uluslararası öğrencileri cezbeden promosyonlara başlamıştır.

Avustralya dil okulları ve Avustralya devleti uluslararası öğrencilere ödeme kolaylığı sağlamak için taksitle ödeme imkanı sunar. Öğrenciler vize öncesinde toplam eğitim ücretinin sadece yarısını ödeyerek eğitime başlayabilir. Öğrenciler kalan yarısını Avustralya’da eğitime başladıktan 3 ay sonra ikinci taksiti ödeyebilmektedir. 

 Ayrıca Avustralya, uluslararası öğrencilere çalışma izni vermektedir. Öğrenciler saat ücreti 16AUD’dan başlayan ücretlerle part-time çalışabilmekte olup, yaşam masraflarını büyük oranda karşılamaktadırlar.

Real Yurtdışı Eğitim olarak Avustralya’da en ekonomik şekilde dil eğitimi alabileceğiniz okulları bir liste içinde sizlere sunuyoruz.  Ekteki listede Avustralya dil okullarının promosyonlu fiyatlarını bulabilirsiniz.  Avustralya’daki tüm okullar NEAS ve English Australia yetkili kurumları tarafından akredite edilmiştir.

Listede belirtilen ücretler genel İngilizce içindir. Listedeki okulların bazıları genel İngilizce, IELTS Hazırlık, İş İngilizce ve Cambridge Sınavları hazırlık için tek fiyat uygularken, bazıları her bir program için farklı fiyat politikası uygulamaktadır. Lütfen ilgilendiğiniz okul ve program için bizimle iletişime geçiniz.

 

Avustralya dil okulları 2020 eğitim ve konaklama fiyat listesi için tıklayınız.

Programlarla ilgili detaylı bilgi almak ve başvuru yapmak için aşağıdaki formu doldurabilir  0212 236 57 93 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz.