AVUSTRALYA’DA PAKET EĞİTİM

DİL+LİSANS

DİL+ LİSANS TAMAMLAMA

DİL+MASTER

Üniversite yada yüksek lisans öğreniminize Avustralya’da devam etmeyi düşünüyorsanız ve İngilizceye de ihtiyaç duyuyorsanız dil+lisans, dil+master paketiyle Avustralya’da eğitim alabilirsiniz. Real Eğitim, Avustralya’nın önde gelen üniversiteleriyle yaptığı anlaşmalar çerçevesinde Türk öğrencilere IELTS zorunluluğu olmadan lisans ve yüksek lisans paket programları sunmaktadır

Avustralya’da yüksek eğitim almanın birçok avantajı vardır. Lisans eğitimi 3 yıldır, master eğitimi tercihe göre 1,1.5 veya 2 yıl olabilmektedir. Eğitim süresi daha kısa olduğu için öğrenciler 1yıl eğitim ve konaklama ücretinden tasarruf etmektedir. Süre avantajına ek olarak Avustralya üniversitelerinin dünya sıralamalarında ön sıralarda yer alması, SAT, IB,  A Level, Foundation, GRE, GMAT gibi zor sınavlara gereksinim duymadan okul notlarına göre kabul vermesi, tüm üniversitelerinin YÖK tarafından tanınması, 2 yıl eğitim sonrasında 2 yıl çalışma izni vermesi Avustralya üniversitelerini oldukça cazip kılmaktadır.

Avustralya, 2si özel, 39 tane üniversitesiyle eğitim vermektedir. Üniversitelerin oldukça donanımlı ve geniş kampüs alanları mevcuttur. Bir çok üniversitenin birden çok kampüsü vardır ve kampüsler öğrencilerin ders dışında spor yapabilmeleri, dinlenip eğlenebilmeleri ve araştırma yapabilmeleri için tüm imkanları sunar.

Real Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak,  eğitimlerini Avustralya’da sürdürmeye karar veren öğrencilere,  akademik durumlarına ve kariyer hedeflerine en uygun  üniversiteye yerleştirmek ve eğitimleri süresince her türlü desteği vermekteyiz. Bu nedenle  İngilizcesi yeterli olmayan veya IELTS, TOEFL sınavına girmeye zamanı olmayan öğrencilere   Avustralya’da lisans veya yüksek lisans eğitimi almak isteyen  yüksek eğitim öğrencilerine paket eğitim alternatifleri sunmaktayız.  Avustralya’da gerçek anlamda bir lisans yada yüksek lisans eğitimi almak isteyen öğrencilere uygun fiyatlarla yüksek eğitim paket alternatifleri sunmaktayız. İngilizcesi yeterli olmayan birçok öğrenci  Avustralya’ya dil eğitimi için gidip orada IELTS sınavına girerek yeterli skoru alır ve  sonrasında bir üniversiteden kabul alarak vizesini uzatır. Paket eğitimin en büyük avantajı vize uzatma sorununu ve IELTS sınav zorunluluğunu ortadan kaldırmasıdır.

Paket Eğitim Avantajları

  • IELTS veya TOEFL gibi uluslararası dil sınavlarına girme zorunluluğu olmadan Avustralya üniversitelerinde lisans veya master öğrenimine başlanabilir. Real Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı farkıyla Avustralya’da eğitim almanın avantajından faydalanan öğrencilerimiz, Avustralya’daki bir çok üniversiteye bu sınavlara girme zorunluluğu olmadan lisans veya yüksek lisans programlarına İngilizce eğitimleri sonrasında başlayabilirler.
  • Avustralya’daki İngilizce eğitiminizden sonra devam edeceğiniz lisans ve yüksek lisans programlarını da kapsayan 3 ila 5 senelik uzun süreli uzatılabilir vize alabilirsiniz.
  • Avustralya devleti, Avustralya’da en az 2 yıl yüksek öğrenim görmüş kişilere 2 yıl çalışma izni vermektedir ve bu süre içinde mezunlar göçmenlik başvurusunda bulunabilirler.
  • Paket eğitim alarak, İngilizce eğitiminin sonrasında lisans veya yüksek lisans eğitimi görmek isteyen öğrenciler baştan tüm süreyi kapsayan vize aldıkları için Avustralya’da dil sonrasında vize uzatma sıkıntısından kurtulmuş oluyorlar.
  • Paket eğitimle başvuran öğrenciler, dil eğitiminiz tamamladıktan sonra IELTS sınavına girmeden, doğrudan lisans veya yüksek lisans programına başlama hakkına sahip oluyor.
  • Tüm paket eğitim vizeleri uzatılabilir vizedir ve 5 yıla kadar uzun süreli vize alabilmektedirler.
  • Paket eğitim vizesinde başvuru yüksek eğitim başvurusu olduğu için, dil eğitimi vize başvurusunun çok önemli bir ayrıntısını oluşturan bankada en az 3 ay para bekletme şartı kalkmış oluyor. Paket eğitimi vizesinde, sponsorun bankada 1 yıllık eğitim masrafları karşılığı olan parayı göstermesi yeterlidir.
  • Avustralya’da lisans, yüksek lisans ve doktora yapmanız için ABD gibi ülkelerde genel olarak istenen SAT, GRE ve GMAT ( MBA için birkaç üniversite isteyebilmekte
  • ) sınavlarına girmenize gerek yoktur. Avustralya’da istediğiniz programa transkriptinizle hemen başvuru yapabilirsiniz.
  • İstediğiniz bölümü Avustralya’nın seçkin üniversitelerinin birinde okuyabilirsiniz, lisede okumuş olduğunuz bölümle ilgili bir alan seçme zorunluluğunuz yoktur. İlgilendiğiniz bölümle ilgili paket eğitim alternatifleri için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Leave a Reply