Avustralya’da ekonomik ingilizce kursları

HAFTALIK 175 AUD’DAN BAŞLAYAN FİYATLARLA

Avustralya Ekonomik Dil Okulları 2018 Fiyat Listesi

Avustralya, her yıl dünyanın en yaşanabilir şehirleri listesindeki ilk 10’a en az 3 şehriyle giren, ılıman, görülmeye değer doğal güzellikleriyle, düşük suç oranıyla, mutlu insanlarıyla, eğitim kalitesiyle ve yüksek yaşam standartlarıyla harika bir ülkedir.

Avustralya, her yıl dünyanın birçok ülkesinden binlerce öğrencinin İngilizce öğrenmek için tercih ettiği bir ülkedir. Avustralya’da hem uluslararası zincir okullar hem de Avustralya’ya has butik okullar bulunur.

Avustralya, hem İngilizce öğrenebileceğiniz hem de dil öğrenirken saat ücreti 16AUD’dan başlayan ücretlerle resmi olarak çalışabileceğiniz bir ülkedir.

Real Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak,  uzun yıllardır Avustralya’ya hem dil eğitimi, hem sertifika hem de üniversite programlarına yüzlerce öğrenci gönderdik. Geniş okul portföyümüz ve uzun yıllara dayanan tecrübemizle Avustralya konusunda A’dan Z’ye her konuda profesyonel hizmet sunuyoruz.

Avustralya’nın önde gelen ekonomik dil okullarını sizler için derledik.

2018 Avustralya ekonomik dil okulları listesi için tıklayınız.

Başvuru için bizi arayabilir 0212 236 5793 veya aşağıdaki başvuru formunu doldurabilirsiniz. Danışmanlarımız en kısa sürede ulaşacaktır.