SYDNEY’DE 4180 AUD  MELBOURNE’DE 4560 AUD

BRISBANE’DA 5040 AUD’DAN BAŞLAYAN FİYATLARLA…

Avustralya muhteşem doğası ve iklimi, kaliteli dil okulları, uluslararası öğrencilere sunduğu çalışma izni ile İngilizce öğrenmek için en ideal destinasyondur.

Avustralya her yıl dünyanın birçok ülkesinden gelen binlerce uluslararası öğrenciye kaliteli butik ve zincir dil okullarında İngilizce öğretmektedir.   Avustralya’da genel İngilizce, akademik İngilizce, iş İngilizcesi, IELTS ve Cambridge sınav hazırlık eğitimi alabilirsiniz.

Avustralya’da İngilizce öğrenmek için en çok Sydney, Melbourne, Brisbane, Perth gibi eyalet başkenti olan büyük şehirler tercih edilir.  Genellikle şehir merkezlerine konumlanmış olan dil okulları her pazartesi başlayan programlarıyla her yaştan ve dil seviyesinden öğrenciye İngilizce öğretir.

Avustralya’da İngilizce öğrenirken uluslararası öğrenciler saat ücreti 16 AUD’dan başlayan ücretlerle part-time olarak çalışabilirler. Öğrencilere 2 haftaya 40 saat çalışma izni verilmektedir. Avustralya çalışma izni için ayrıca bir vizeye ihtiyaç olmayıp, çalışma izni öğrenci vizesine tanımlıdır.

Real Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak her yıl birçok öğrencimizi akademik ve kariyer hedefine ve de bütçesine göre Avustralya’nın önde gelen dil okullarına göndermekteyiz.  Öğrencilerimize okul kayıt aşamasından vizeye, uçak bileti ve konaklamadan, Avustralya’daki vize uzatımına kadar her aşamada destek oluyoruz.

FİYAT LİSTESİ

Başvuru için bizi arayabilir 0212 236 5793 veya aşağıdaki başvuru formunu doldurabilirsiniz. Danışmanlarımız en kısa sürede ulaşacaktır.