The Asana School Of English Kerry; Asana İngiltere Dil Okulu irlanda’nın güney batısında Cahersiveen yer alan bir dil okuludur. Sizlere en iyi ingilizce dil eğitimini vermek adına tüm eğitim yöntemleri kullanılmaktadır.

Cahersiveen, harika dağları, sahili ve doğa manzarasıyla, ünlüdür. Bot gezisi programları, macera yürüyüşü ve arkeolojik keşifi okulun aktivitelerinden bazılarıdır. Kurs müdürü Adi ve Colm, ziyaretiniz boyunca tüm personelin sizi memnun edeceğini garanti eder.

The Asana School Of English İrlanda Dil Okulu

Asana  İrlanda Dil Okulu Konaklama Seçenekleri

  • Aile Yanı Konaklama
  • Daire konaklama

Asana İrlanda Dil Okulu İngilizce Kurs Programları

  • Yaz genç programı (11 ila 18 yaş )

Gençler iletişimsel yeteneklerini geliştirme ve eğlence ve müzik, drama, oyun ve hareket etrafında dayalı eğlenceli etkinlikler aracılığıyla kendini ifade teşvik için uluslararası bir kurs.

Bir tam gün ve beş öğleden sonra geziler her hafta su sporları, dağlar, kaya tırmanışı, deniz kanosu, eğlence ve plaj oyunları, geleneksel İrlanda dans dersleri, bizim devlet-yakındaki kasaba ve spor gezileri zamları dahil futbol, basketbol, badminton, kapalı hokey ve voleybol da dahil olmak üzere-sanat-spor salonu.

Öğrenciler, hafta boyunca belirlenen zamanlarda internet tesislerine ücretsiz erişimi, ve iki akşam sosyal faaliyetleri her hafta vardır.

  • Yaz İş Tecrübesi Seçeneği (16 Yaş ve Üstü)

Sabah İngilizce sınıfları ve öğleden sonra gönüllü iş deneyimi bir arada, bu ders kendi seçtikleri çalışma alanında değerli deneyim kazanıyor süre tamamen otantik bir İngilizce konuşulan bir ortamda dalmış olmak isteyen öğrencilere uygun olacaktır.

Öğrenciler her sabah 9-1 Asana dersleri katılmak. Öğleden sonra / akşam üç saat her gün için Cahersiveen ve çevresinde işletmelerin gönüllü olarak çalışmak. Yerleşimler barlar, restoranlar, kafeler, bilgisayar merkezleri, çocuk bakımı, spor merkezleri ve turistik hizmetleri içerir.

Öğrenciler gün ve akşamları kapalı Asana gezilere katılabilirler.

  • Yetişkin Kursları

Asana katılıyor Yetişkin aile yanında tam pansiyon konaklama ve self-catering seçeneği arasında seçim olabilir. Üç yatak odalı bir ev (aksi talep edilmedikçe) ve ısıtma hariç yerli faturaları vardır altında fiyatlar oda başına bir kişi dayanmaktadır. Evler okul ve Cahersiveen merkezine yürüme mesafesinde yer almaktadır. Asana Eğer farklı bir dil / milliyet öğrenciler ile bir evi paylaşan sağlamak için her türlü çabayı gösterecektir.

Bizim yetişkin gezi programı üç yarım gün ve çevresindeki kasaba ve alanların en iyi şekilde bir tam günlük gezi oluşmaktadır. Yetişkin yaz aylarında her akşam yerel barlarda tarafından sağlanan müzik, dans ve eğlence katılmaya teşvik edilir, ve sezon çıkıp olanlar için Asana iyi kulüpleri vasıtasıyla yerel toplum ile entegre olmasını sağlamak için her türlü çabayı , komiteler ve toplum projeleri.

Başvuru için Bilgi İstek Formumuzu doldurabilirsiniz. Danışmanlarımız en kısa sürede size dönüş yapacaktır.

Okul hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayın. Telefon: 0212 236 57 93 Mail:info@realegitim.com