Yurtdışında dil eğitimi, lisans, yüksek lisans ve sertifika eğitimi almak istiyorsun ama aklında çok fazla soru mu var? Akare Yurtdışı Eğitim Fuarlarında onlarca okul temsilcisi ile yüz yüze görüşerek aklındaki sorulara cevaplar bulabilirsin. Her yıl binlerce öğrencinin katıldığı Akare Yurtdışı eğitim fuarları bu yıl 12-18 Ekim arasında İstanbul, Ankara ve İzmir’de gerçekleşecek.

Akare Eğitim fuarlarında özellikle İngiltere, Kanada, Amerika, İrlanda ve Avustralya gibi ülkelerde en çok tercih edilen okulların temsilcileri ile direkt görüşme imkanı sağlayabilirsin. Okul temsilcileri, fuar boyunca binlerce öğrenciye okul programları, ücretler, giriş şartları, ülke ve şehir alternatifleri gibi birçok alanda bilgi vererek aklınızdaki tüm soruların cevapları ile buluşmanızı sağlayacak.

Akare Yurtdışı Eğitim Fuarı’nda lisans, yüksek lisans, dil okulu, sertifika ve yaz okulu gibi birçok eğitim programı hakkında detaylı bilgi almak istiyorsan hemen Online Başvuru Formu ‘nu doldur ve yerini ayırt!

Ayrıca fuara özel indirim ve burslardan da yararlanabileceğini unutma!

Fuarın bir salonunda okul temsilcileri ile görüşürken diğer salonda yurtdışı eğitim süreçleri ile ilgili süreçlerin anlatıldığı birbirinden faydalı seminerlere de katılabilirsin.

Etkinlik tarih ve yerleri:

  • 12-13 Ekim İstanbul Harbiye Hilton Otel
  • 14 Ekim İstanbul Bostancı Dedeman Otel
  • 16 Ekim Ankara Sheraton Otel
  • 18 Ekim İzmir Hilton Otel

Fuar’da Real Yurtdışı Eğitim ve Avustralya Eğitim Dünyası standına uğramayı ve gelmeden önce ücretsiz başvuru formunu doldurmayı unutma!