AIPE Sydney; Kuzey Sydney’de yer alan The Australian Institute of Professional Education (AIPE) profesyonel ve çağdaş eğitimin kapılarını Türk öğrencilere açıyor ve samimi bir atmosferde eğlenceli bir eğitim için sizleri bekliyor.

AIPE; misyonunu, verdiği akademik ve profesyonel eğitimlerle kişinin bireysel gelişimini tamamlamasına yardımcı olmak olarak belirlemiştir. Eğitim programlarını, kişinin belirlemiş olduğu yüksek kariyer hedeflerine ulaşmasını garanti edecek şekilde yapılandırmıştır.

Modernize edilmiş binası ve ferah sınıflarıyla modern bir yapıda hizmet veren AIPE, size kalifiye ve tecrübeli eğitim kadrosuyla modern eğitim araç-gereçlerle donatılmış sıcak ve sofistike bir ortamda modern bir anlayışla İngilizce, Diploma ve İleri Diploma programları sunmaktadır. Tüm dersler, öğrenciyi merkez alan bir öğretim metoduyla grup çalışması, toplu öğrenme, sosyal faaliyetler arasında denge kurarak interaktif şekilde işlenmektedir.

AIPE’a ister eğitim, ister sıcak arkadaşlık ortamı, ister kişisel amaçlarınız için gelin..Amacınız ne olursa olsun, AIPE size her zaman memnuniyetle destek olacaktır. AIPE’ın tek amacı sadece profesyonel ve akademik bir eğitim vermek değildir. Aynı zamanda, birlikte geçireceğiniz eğitim döneminin unutulmaz ve eğlenceli olması da temel hedefidir.

AIPE, cazip fiyatlarıyla benzersiz bir eğitim ortamıyla, kalitesiyle ve zengin içeriğiyle kariyerinizde fark yaratmanıza yardımcı olacak kurslarıyla sizi bekliyor…

NEDEN AIPE?

Çünkü AIPE öğrencilerine yüksek kalitede eğitim sunan modern bir kurumdur.

AIPE öğrencileri, hayatları boyunca AIPE’ın kendilerine vermiş olduğu bir e-mail hesap hesabına sahip olurlar.

AIPE öğrencilerine ücretsiz internet hizmeti sunar.

AIPE, modern araç gereçlerle donatılmış sınıflarda, modern öğrenme yöntemleri kullanarak maksimum öğrenme hedefiyle eğitim verir.

AIPE’ta  zengin içeriğe sahip eğitim programları son derece kalifiye ve deneyimli öğretmenler tarafından verilir.

AIPE’ta sınıf mevcutları azdır.

AIPE,farklı milliyetlerin kaynaşması ve maksimum öğrenmeyi sağlamak için sınıflarında milliyet dağılımını mükemmel şekilde düzenlemektedir.

AIPE, öğrencilerine iş konusunda destek vermektedir.

AIPE, öğrencilerine konuşma grupları, günübirlik ve hafta sonu gezileri gibi birçok sosyal etkinliği ücretsiz olarak sunar.

AIPE, düzenli otobüs ve tren seferlerinin yapıldığı Kuzey Sydney tren istasyonuna sadece 5 dk yürüme mesafesindedir. Çevresinde alışveriş merkezi, cafe ve restoranların oldukça fazladır ayrıca parka ve kütüphaneye çok yakındır. Plaja ise sadece 5 dk uzaklıktadır.

AIPE ‘E BİZİMLE 40 HAFTA KAYIT OLUN, 2 HAFTA ÜCRETSİZ KONAKLAMA KAZANIN!

Sydney’in en seçkin ve dinamik okullarından olan Australian Institute of Professional Education (AIPE) Kuzey Sydney’de tren istasyonuna çok yakın mesafede yer almaktadır.
AIPE İngilizceyi sıcak ve eğlenceli bir ortamda zorlanmadan öğreneceğinizi garanti eder.

Ayrıca sunduğu akademik İngilizce eğitimiyle Avustralya’nın önde gelen birçok üniversitesine direkt geçiş imkânı sunar

İngilizce programlarının dışında sunduğu diploma programları modern iş hayatının gerekleri düşünülerek hazırlanmıştır ve kişinin kariyer hedeflerine hızlı adımlarla ulaşmasına öncülük etmektedir.

AIPE’de sunulan diploma programları:

  • İşletme
  • İnsan Kaynakları Yönetimi
  • Pazarlama
  • Muhasebe

AIPE PROMOSYONU KAPSAMINDAKİ DİĞER HİZMETLERİMİZ

  • ÜCRETSİZ KONAKLAMA AYARLAMA
  • 2 HAFTA ÜCRETSİZ KONAKLAMA
  • ÜCRETSİZ HAVAALANI TRANSFERİ
  • ÜCRETSİZ ŞEHİR TURU

Tanıtım Videosu

Başvuru için Bilgi İstek Formumuzu doldurabilirsiniz. Danışmanlarımız en kısa sürede size dönüş yapacaktır.

Okul hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayın. Telefon : 0212 236 57 93 Mail :info@realegitim.com

Tüm dil okullarının fiyat listelerini görmek için tıklayın.