Access Language Centre Sydney’de dinamik ve yenilikçi bir İngilizce dil okuludur. 1997 yılında kurulan, Access Language Centre Sydney, NEAS ve ACPET onaylı  ve uluslararası kabul gören İngilizce dil okuludur.

Access öğrencileri İngilizce öğrenmek için 35 farklı ülkeden gelmektedirler. Access Language Centre, öğrencilere İngilizceyi en kısa sürede öğreterek hedeflerine ulaşmaları için teşvik eder. Genel İngilizceden Akademik İngilizceye bir çok farklı programı 20 saat yada 25 saat gibi 2 farklı yoğunlukta sunmaktadır.

Okul dışında da kariyer merkezleri sayesinde öğrencilerin İngilizceyi  en iyi şekilde uygulayabilecekleri işlere yerleştirmektedir.

Access Language Centre, Sydney şehir merkezindeki modern güleryüzlü ve cana yakın personeliyle ve size yardımcı olmak için her zaman hazırdır. Ayrıca, Sydney ve yakın çevresinde öğrenci konaklama seçenekleri rahat ve konforludur.

Avustralya’da dil eğitimi alırken çalışmak isteyen öğrencilerin, çalışma  izinlerini rahatlıkla değerlendirebilmeleri için esnek ders saatleri ve iş danışmanlık hizmeti ile öğrencilerine destek olmaktadır. Avustralya’da çalışma izni öğrencilerin part-time olarak çalışarak Avustralya hayatının bir parçası haline gelmelerini sağlar. Avustralya’da hem okuyup hem çalışarak hem ülkeyi tanır hem de maliyetlerinizi en aza indirerek rahatlıkla para kazanabilirsiniz.

Access Language Centre Sydney Dil Okulunda Sunulan Programlar

 • Genel İngilizce Programı
 • İş İngilizcesi Programı
 • IELTS Hazırlık Programı
 • İngilizce Sınav Hazırlık Kursları
 • Staj Programları

Neden Acces Language Centre Sydney Dil Okulu?

 • Avustralya’nın en iyi eğitmen kadrosuna sahip dil okullarından biridir.
 • Avustralya’daki bir çok üniversite ile geçiş anlaşması vardır bu sayede Avustralya’da dil eğitimi aldıktan sonra Avustralya’nın en iyi üniversite ve kolejlerine geçiş yapabilirsiniz.
 • Şehrin merkezinde, modern ve en verimli öğrenme seçenekleri ile donatılmış modern bir kampüste eğitim alabilirsiniz.
 • Sydney’deki en çok görülmesi gereken yerler ve ikonik yapılara birkaç dakikalık mesafede olan okul, eğitimin yanında yaşamın içinde de İngilizce öğrenmenizi sağlayacak sosyak etkinlik takvimleirne de sahiptir.
 • Öğrencilerin ihtiyaçlarına yönelik en iyi eğitim programları seçenekleri ile özelleştirilmiş İngilizce eğitimleri.
 • Avustralya’da öğrencilik hayatını en rahat şekilde geçirmenizi sağlamak için çalışan personeller.
 • Ücretsiz internet erişimi, öğrenci dinlenme salonları, bilgisayar odaları gibi öğrencilerin okul içerisinde de sosyalleşmelerini ve ihtiyaç duydukları bilgiye kolayca ulaşmalarını sağlamak için her türlü imkan.

Acces Language Centre Sydney Konaklama Seçenekleri

Sydney’de dil eğitimi almak isteyen öğrenciler, İngilizce gelişimlerini yaşamın içinde de geliştirmek istiyorlar. Konaklamalar bu aşamada öğrencilere oldukça farklı deneyimler sunuyor

Aileyanı Konaklama

.Sydney’de dil eğitimi alırken, anadili İngilizce olan Avustralya’lı bir ailenin yanında kalabilir, dili o ülkede yaşayan insanlar nasıl kullanıyorsa o şekilde öğrenebilirsiniz. Okullara 45-60 dakikalık mesafede olan aileler ve evler öğrencilerin istekleri doğrultusunda yerleştirilirler. Avustralya’da aileyanı konaklamalara sabah ve akşam yemekleri dahildir.

Öğrenci Evleri ve Yurtlar 

Avustralya’da dil eğitimi almak için her yıl binlerce öğrenci Sydney’i tercih ediyor. Öğrenci evi ve yurtlar bu öğrencilerin en çok tercih ettikleri konaklama seçenekleridir. Şehir merkezinde olan bu konaklama seçenekleri diğer uluslararası öğrenciler ile birlikte kalarak daha fazla arkadaş edinme ve kültür tanıma imkanı sunuyor. Öğrencilerin kendi yemeklerini yapabilecekleri mutfaklar barındıran öğrenci evlerinde, daha bağımsız bir öğrencilik hayatı yaşayabilirsiniz.

 Tanıtım Videosu

http://www.access.nsw.edu.au/

Başvuru için Bilgi İstek Formumuzu doldurabilirsiniz. Danışmanlarımız en kısa sürede size dönüş yapacaktır.

Okul hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayın. Telefon : 0212 236 57 93 Mail :info@realegitim.com

Tüm dil okullarının fiyat listelerini görmek için tıklayın.