Access İngilizce dil okulu,  etkili bir İngilizce iletişim kurma becerilerini öğrenmek ve geliştirmek isteyenler için şehir merkezinde, uzman öğretmenleri tarafından kaliteli İngilizce eğitimi sunar. Acces English dil okulunun öğretmen kadrosunun tamamı Kanada üniversitelerinden mezun, TESOL sertifikasına sahiptir. Eğitim kalitesi Quality English, CAPSLS (Canadian Assocaition of Private Language Schools), FIYTO (Federation of Youth Travel Organizations)  ALTO (Association of Language Travel Organizations) ve GWEA (Global Work Experience Association ) gibi önemli kurumlar tarafından akreditedir ve düzenli olarak denetlenir.

Merkezi bir noktada, Yonge/Bloor metro istasyonlarına 1 dakika yürüme mesafede, Toronto Üniversitesine oldukça yakındır. Access English,  Eaton Centre ve Toronto Reference Kütüphanesine olan yakınlığı, alışveriş merkezleri ve kafelerin arasındaki  konumuyla da okul dışında kalan vaktinizi eğlenceli ve bolca sosyalleşerek değerlendirmenizi sağlar.

Access International English Language Centre Olanakları

  • Aydınlık, ferah sınıflarda eğitim sunar.
  • Okulda öğrenci dinlenme alanları mevcuttur.
  • Geniş, modern bilgisayar laboratuarı öğrencilerin kullanımına sunulmuştur.
  • Multimedya Kütüphanesi: Öğrencilerin kurs sonrasında da İngilizce filmler izleyebilir, öğretici ve geliştirici platformları kullanabilirler.

Access International English Language Centre Toronto İngilizce Kurs Programları

* Tam Zamanlı İngilizce Programı

Konuşma, dinleme, okuma, dilbilgisi, yazma, kelime bilgisi oluşturma, deyimler gibi farklı dil alanlarına yoğunlaşıp genel İngilizcenizi geliştirmeye yönelik programdır.

*Yoğun İngilizce Programı

Sözcük dağarcığı, konuşma ve telaffuz dersleri yoğun bir programla sunulur. Dil bilgisi eğitiminin yanı sıra konuşma sınıflarıyla da fark yaratır.

*Staj programları

*Yaz okulları (13-17 yaş)

*Üniversite geçiş programları( Pathway programmes)

Başvuru için Bilgi İstek Formumuzu doldurabilirsiniz. Danışmanlarımız en kısa sürede size dönüş yapacaktır.

Okul hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayın. Telefon : 0212 236 57 93 Mail :info@realegitim.com

Tüm dil okullarının fiyat listelerini görmek için tıklayın.