Melbourne’de dil eğitimi almak istiyorsanız birçok dil okulu seçeneği mevcuttur. Melbourne dil okulları butik ve zincir okullar olarak ikiye ayrılırlar. Zincir okullar belli bir eğitim kalitesini taahhüt ederken butik okullar öğrencilerin bireysel ihtiyaçlarına daha çok eğilirler. Avustralya dil okulları içerisinde en kaliteli dil eğitimini sunan okullardan biri de Academia International Melbourne dil okuludur. Melbourne şehir merkezinin en işlek caddelerinden biri olan Lonsdale Streette yer alan okul, öğrencilerin Melbourne’ün bütün olanaklarından yararlanmalarını sağlar.

Modern sınıfları, teknoloji entegreli eğitim modeli, başarılı öğretmenleri ve Melbourne iş merkezinin hemen yanındaki konumu ile okul öğrencilerin en iyi eiğitim ve sosyal olanaklara ulaşmasını kendisine amaç edinmiştir.

Avustralya öğrenci vizesi kapsamındaki çalışma iznini kullanmak isteyen öğrenciler için iş olanaklarını hemen yanında olması, okulun en etkili avantajlarından biridir.

Bünyesinde Avustralya mesleki eğitim programlarını da bulunduran okul Avustralya’daki en iyi üniversite ve kolejlere de geçiş sağlamaktadır. IELTS Sınav puanına ihtiyaç duymamanızı sağlayan bu geçiş programları hem sınav stresinden hem de ek sınav maliyetinden kaçınmanızı sağlar.

Melbourne ‘de bulunan Academia International 2005 yılından bu yana İngilizce eğitimi konusunda en iyi dil okullarından biri olmuştur.  Dil eğitim programlarında Avustralya’nın önde gelen eğitim kurumlarından biridir. Academia International, her öğrencinin bireysel hedefine en uygun şekilde İngilizce eğitimini içerik ve süre olarak planlar. Academia, sınıf mevcutlarını az sayıda tutarak öğrencilerin öğretmenlerinden daha çok ilgi ve destek görmesini teşvik eder ve öğrencinin kalabalık sınıflarda kaybolmasını engeller. Her hafta yapılan değerlendirmelerde kişinin haftalık olarak İngilizce gelişimi kontrol edilir. Eğitim süresince kullanılacak kitap ve materyaller ücretsiz sağlanır. Sınıflarda destekleyici, sıcak, samimi bir ortam vardır. Eğitim süresi 2-50 hafta arasındadır.

Academia International  Melbourne Dil Okulu İngilizce Kurs Programları

  • Genel İngilizce
  • Akademik İngilizce
  • IELTS /Cambridge Sınav hazırlık
  • Konuşma ve Yazma Sertifika Programları

Tanıtım Videosu


Başvuru için Bilgi İstek Formumuzu doldurabilirsiniz. Danışmanlarımız en kısa sürede size dönüş yapacaktır.

Okul hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayın. Telefon : 0212 236 57 93 Mail :info@realegitim.com

Tüm dil okullarının fiyat listelerini görmek için tıklayın.