Avustralya’da dil okuluna gitmek isteyen öğrencilerin ilk tercihi genellikle Sydney olur. Avustralya’nın en büyük şehri olan Sydney yıl boyunca öğrencilere çeşitli spor, kültür-sanat etkinliği seçeneği sunmasının yanında dünyanın en ünlü plajlarında tatil yapma imkanı sağlıyor. Tüm bu olanaklar bir araya gelince Avustralya’da öğrenci olmak hayatınızdaki en güzel anılarınızı biriktirme imkânı sunar.

Sydney’deki en iyi dil okullarından biri olan Ability English Sydney, merkez tren ve otobüs istasyonlarına yürüyerek iki dakikalık mesafede yer alır. Şehrin merkezinde ve dışındaki bütün noktalara geçiş imkânı sağlayarak karmaşıklıktan kurtulmanızı sağlar. Ayrıca okulun etrafında marketler, Sydney’in mutlaka görülmesi gereken turistik yerleri, alışveriş merkezleri gibi ihtiyacınız olan her olanak bulunuyor. Ability English Sydney dil okulu öğrencilerin ders dışında da ihtiyaç duyacakları her olanağı ayaklarına getirerek yurtdışında dil eğitimi almanın asıl amacı olan hayatın içinde İngilizce öğrenmeyi destekliyor. Okulun uluslararası standartlarda sunduğu kaliteli İngilizce eğitiminin yanında sosyal olanakları da oldukça güçlü bir özelliğidir.

Her yıl en az 84 farklı ülkeden öğrenci ağırlayan Ability English Sydney, dil eğitiminiz sırasında farklı millet ve kültürleri de tanımanız için mükemmel bir ortam sunmaktadır.

Avustralya öğrenci vizesi ile part time bir çalışma izni de elde edersiniz. İki haftada kırk saat olan part-time bu çalışma iznini Ability English dil okulunun sunduğu esnek ders saatleri ile rahatlıkla değerlendirebilir hem çalışıp hem de dil öğrenebilirsiniz. Avustralya’daki bu çalışma izni sayesinde hem daha sosyal bir öğrencilik hayatı geçirebilir, hem de masraflarınızı minimumda tutabilirsiniz. Her perşembe düzenlenen FREE Job Club etkinliği sayesinde Avustralya’da çalışmak için yapılması gerekenler, nasıl iş başvurusu yapabileceğiniz, nasıl cv hazırlamanız gerektiği gibi detayları öğrenerek daha kolay çalışabilirsiniz.

Ability English Avustralya dil okulları Sydney ve Melbourne şehirlerinde bulunur. Bu okulların Avustralya’nın en iyi üniversiteleri ile olan anlaşmaları sayesinde English for Academic Purposes (Akademik amaçlı İngilizce) programına katılarak herhangi bir IELTS, Toefl veya benzeri sınav sonucuna ihtiyaç duymadan geçiş yapabilirsiniz.

Neden Ability English Sydney Dil Okulunda Eğitim Almalısınız?

 • Ability English Sydney ve Melbourne okullarında alanının en iyisi kalifiyeli öğretmenlerden eğitim alırsınız.
 • Sık sık yapılan İngilizce seviye tespit sınavları ile ilerlemeniz yakından takip edilir.
 • 29 modern dizayn edilmiş sınıflar ile eğitim için gerekli her şey elinizin altındadır
 • 41 öğrenci bilgisayarı ile ihtiyacınız olan her bilgiye hemen ulaşabilirsiniz.
 • 2 tam donanımlı ortak kullanım mutfak sayesinde okulda olduğunuz sürede yiyecek ve içecek ihtiyacınız için ayrılmanız gerekmez. Mutfaklarda mikrodalga, su ısıtıcısı, buzdolabı gibi her ihtiyaca yönelik ekipman bulunur.
 • Öğrencilerin dinlenebileceği iki adet ortak kullanımlı oda ile okul arkadaşlarınızla eğlenceli sohbetler yapabilirsiniz.
 • Okulun her yerinde ücretsiz kablosuz İnternet bağlantısı vardır.
 • Yalnız çalışma için özel bilgisayar odalarını kullanarak internet ve bilgisayar erişiminizi rahatlıkla sağlayabilirsiniz
 • Drama, konuşma, gezi kulüpleri sayesinde yeni kişilerle tanışıp İngilizcenizi geliştirirken yeni şeyler de öğrenebilirsiniz.
 • Ücretsiz seminerler sayesinde farklı alanlarda kendinizi geliştirirken dinleme ve kelime bilgisi becerilerinizi geliştirebilirsiniz.
 • İş yönlendirmeleri ve Free Job Club sayesinde Avustralya öğrenci vizesinin sağladığı çalışma iznini rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Ability English Sydney’de Sunulan Programlar

 1. Genel İngilizce Programı
 2. Yoğun İngilizce Programı
 3. IELTS Sınavı Hazırlık Programı
 4. Akademik İngilizce Hazırlık Programı
 5. Cambridge Sınavı Hazırlık Programı
 6. Survivor İngilizce Kursu
 7. Seçmeli İngilizce Ders Programı

Sydney Konaklama Seçenekleri

 • Aileyanı Konaklama

Anadili İngilizce olan bir ailenın yanında konaklayarak hem İngilizcenizi geliştirebilir hem de Avustralya kültürünü yakından görebilirsiniz.

 • Residence Konaklama ve Öğrenci Evi Konaklama

Sizin gibi dünyanın dört bir yanından gelen öğrenciler ile birlikte konaklayarak hem eğlenceli vakit geçirebilir hem de çevrenizi genişletip farklı kültürleri daha yakından görebilirsiniz.

Başvuru için Bilgi İstek Formumuzu doldurabilirsiniz. Danışmanlarımız en kısa sürede sizde dönüş yapacaktır.

Okul hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayın. Telefon : 0212 236 57 93 Mail :info@realegitim.com

Tüm dil okullarının fiyat listelerini görmek için tıklayın.