İngiltere, Avustralya, Kanada, Polonya, Amerika, İrlanda

Yurtdışında üniversite ve yüksek lisans eğitimi almak harika bir kariyere başlamak için kendinize yapabileceğiniz en önemli yatırımdır.

İngiltere, Amerika, Kanada, Avustralya, İrlanda ve  Polonya  üniversite başvuruları devam ediyor. 2019 Eylül dönemine kayıt yaptırmak için acele edin.

Yurtdışında üniversite eğitimi almak artık Türkiye’de üniversiteye yerleşemeyenlerin bir alternatifi değil, yurtdışında saygın bir üniversitede global bir eğitim alma tercihidir.

Akademik başarınız, tercihleriniz ve bütçeniz doğrultusunda sizi İngiltere, Amerika, Kanada, Avustralya, İrlanda, Kanada ve Polonya’nın önde gelen üniversitelerine yerleştiriyoruz.

Real Yurtdışı Eğitim olarak, yurtdışında üniversite eğitimi almanın dil kazanımı dışında da öğrenciye geniş bir perspektif kazandırması ve daha iyi iş fırsatları sunması açısından büyük avantajları olduğuna inanıyoruz. Ayrıca Türkiye’deki önde gelen özel üniversitelerin fiyatlarının yurtdışı ile yarışır boyutta olması da yurtdışında üniversite eğitimi almayı cazip kılmaktadır.

Ücretsiz üniversite ve yüksek lisans danışmanlık hizmetimizden faydalanmak ve detaylı bilgi almak için Real Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ofisini arayabilir veya ziyaret edebilirsiniz.

Aşağıda yurtdışında lisans ve yüksek lisans eğitimi almak için gerekli belgelerin listelerine ulaşabilirsiniz.

ÜNİVERSİTE BAŞVURU EVRAKLARI

  • Diploma veya mezuniyet belgesi(Mezun olmayanlar mezuniyet sonrası teslim edebilirler.)
  • Transkript
  • Pasaport kopyası
  • 2 adet akademik referans mektubu
  • IELTS/TOEFL dil skoru ( İngilizceniz yeterli düzeyde değilse, İngilizce hazırlık eğitimi alabilirsiniz)
  • Motivasyon mektubu

Yukarıdaki şartlar ülkeden ülkeye değişebilir. Ülkeler ve üniversitelerin başvuru şartlarında değişiklikler olabilmektedir, detaylı bilgi için 0212 236 57 93 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.