Malta’da 24 hafta İngilizce eğitim alana uçak bileti bizden hediye!

Malta’da 24 hafta İngilizce eğitim alana uçak bileti bizden hediye!

Malta’da 24 hafta İngilizce eğitim alana uçak bileti bizden hediye!

Malta dil okullarına en az 24 hafta ve üzeri kayıt yaptıran öğrenciler aşağıda belirtilen okullara Real Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ile kayıt yaptırdıkları  takdirde Real Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı’ndan  gidiş-dönüş uçak bileti hediyesi kazanacaklardır.

Yurtdışı Uçak Bileti Kampanya Detayları

*Ücretsiz uçak bileti kampanyamız belirtilen okullar için geçerlidir.

*Öğrencilerimiz uçak bileti kampanyamızdan faydalanırken okulların güncel indirim ve promosyonlarından da faydalanabilirler.

*Ücretsiz Uçak Bileti kampanyası  Malta’da 24 haftaya ve üzeri kayıtlarda gidiş – dönüş  ( THY ) olarak olarak karşılanır.

*Ücretsiz yurtdışı  uçak bileti; uçuş saati, uçuş günü, güzergahı, havayolu firması Real Yurdışı Eğitim Danışmanlığı tarafından belirlenecektir.

* Uçak bileti kampanyası EC, LAL (IELS), ESE, Chamber College, ACE dil okulları için geçerlidir.

Kampanya 31 Aralık 2017 tarihine kadar geçerli olup, en az 24 hafta sabah programı dil okulu öğrencileri için geçerlidir.

Ücretsiz Uçak Bileti kampanyası hakkında 0 212 236 57 93  numaralı telefonlarımızı arayabilir veya sitemizden bilgi istek formunu doldurarak  detaylı bilgi talep alabilirsiniz.

   ace-logo-st-julians-language-school    ec-logo-high-resolution   chamber-college-open-graph-logo       lal-dilokulu-logo